Cinema HD V2 Aplikacioni – Shikoni filma, seriale dhe shfaqje televizive falas

KinemaHdv2

Në ditët e sotme, njerëzit shikojnë rregullisht programe transmetimi në televizion ose përdorin internetin për të parë filmat dhe shfaqjet e tyre të preferuara në internet në aplikacione me pagesë. Mund të gjeni shumë aplikacione që ofrojnë shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar si p.sh Netflix, Hulu, HBO, dhe aplikacione të tjera transmetimi, dhe që të gjitha janë aplikacione me pagesë.

Nëse dëshironi të përjetoni një aplikacion transmetimi plotësisht falas me përmbajtje me cilësi të lartë dhe një bibliotekë të madhe filmash dhe shfaqjesh televizive, shkarkoni Cinema HD APK nga faqja jonë e internetit CinemaHDv2.Net për të shijuar tani.

Do të gjeni shpejt përmbajtjen që doni dhe shijoni në pajisjen tuaj Android falë veçorive tërheqëse që ofron ky aplikacion. Vazhdoni të lexoni artikullin për të eksploruar këto veçori.

Përmbajtje

Futja Cinema HD APK

Cinema HD është një aplikacion i mrekullueshëm për pajisjet tuaja Android që ju jep një listë të filmave të njohur dhe shfaqjeve televizive me cilësi të lartë. Ky aplikacion ju jep një motor kërkimi për të gjetur shpejt filmat dhe shfaqjet televizive që ju pëlqejnë dhe zgjidhni t'i shijoni.

 

Cinema HD Versioni Beta

Cinema HD Versioni Beta

Ky aplikacion do të shfaqë lidhjet që janë të disponueshme falas në faqen e internetit dhe ato do të shfaqen në pajisjen tuaj. Me veçoritë bindëse të këtij aplikacioni, nuk do t'ju mbarojnë kurrë opsionet e transmetimit për shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar. Cfare ben Cinema HD APK kam?

Karakteristikat e jashtëzakonshme të Cinema HD

Ndërfaqe e thjeshtë e përdoruesit

kjo Cinema HD aplikacioni ka një ndërfaqe të thjeshtë që ju ndihmon të kuptoni shpejt se si ta përdorni dhe butonat e funksionit në ekranin e aplikacionit. Ju mund të shfletoni lehtësisht nëpër titujt që Cinema HD rregullon në këtë aplikacion.

 

Cinema HD APK

Cinema HD app

Gjithashtu ju lejon të shikoni trailerat e filmave dhe shfaqjeve përpara se të vendosni nëse do të zgjidhni se cilën përmbajtje të shijoni apo jo. Ndërfaqja e mirë dhe e thjeshtë e këtij aplikacioni Kinema do t'ju ndihmojë të keni një përvojë të shkëlqyer të shikimit të filmave.

Shumë filma dhe shfaqje televizive

Ky aplikacion Kinema ju ofron një thesar filmash dhe shfaqjesh në 60 kategori. Mund të gjeni lehtësisht një shumëllojshmëri filmash nga horror, romancë, anime dhe më shumë në kategorinë e këtij aplikacioni. Përveç një biblioteke të madhe filmash, do të gjeni gjithashtu me lehtësi shfaqje televizive dhe do t'i shijoni ato plotësisht falas Cinema HD.

 

Cinema HD v2

Cinema HD v2

Eksperiencë në kinema në miniaturë

Cinema HD ju jep një përvojë të shkëlqyer shikimi filmi si të shikoni në një kinema në miniaturë. Nëse keni frikë të shkoni në kinema për të parë filma, ky aplikacion do të jetë një zgjedhje e përshtatshme për ju.

 

Cinema HD v2 - Eksperiencë në kinema në miniaturë

Cinema HD v2 – Eksperiencë në kinema në miniaturë

Thjesht duhet të hapni telefonin tuaj Android dhe të përdorni këtë Apk të Kinemasë për të shijuar përmbajtjen tuaj të preferuar pikërisht në shtëpinë tuaj ose kudo që dëshironi. Ky aplikacion do t'i ndihmojë entuziastët e filmave dhe argëtimit, si ju, të kursejnë shumë kohë dhe të shijojnë më lehtë përmbajtjen tuaj të preferuar.

Shijoni përmbajtjen me titra

kjo Cinema HD app do t'ju japë një veçori të dobishme në atë që mund të luani video me titra si parazgjedhje. Nëse nuk zgjidhni titrat, do t'ju duhet të zgjidhni manualisht skedarin për të shijuar përmbajtjen. Aplikacioni do të sigurojë titrat në mënyrë korrekte për t'ju dhënë përvojën më të përsosur të shikimit të filmit.

 

Shijoni përmbajtjen me nëntituj - Cinema HD v2

Shijoni përmbajtjen me nëntituj - Cinema HD v2

Shtoni shfaqjet tuaja të preferuara në listën tuaj

In Cinema HD, do të keni një përzgjedhje të madhe me Trak TV integrim që ju ndihmon të krijoni lista dëgjimi për të luajtur shpejt shfaqjet tuaja të preferuara. Kjo veçori do të krijojë një listë të shfaqjeve që keni parë së fundmi dhe do t'ju njoftojë sa herë që ka një episod të ri të shfaqjes ose filmit që keni parë.

Si rezultat, ju mund të përditësoni shpejt dhe lehtë përmbajtjen e re dhe të shijoni shumë veçori tërheqëse që ofron aplikacioni.

Luaj automatikisht

me Cinema HD, do të keni mundësinë të aktivizoni luajtjen automatike për të shijuar shpejt filmat dhe shfaqjet që keni zgjedhur. Kur zgjidhni diçka, ajo do të shfaqë disa lidhje dhe do t'ju duhet të zgjidhni një nga ato lidhje dhe të zgjidhni opsionin "Luaj" për të filluar shikimin. Por me luajtjen automatike, nuk do t'ju duhet të zgjidhni lidhje, dhe Cinema HD app do të fillojë të luajë videon për ju.

Tipari i listës së sugjeruar

Cinema HD ka një veçori tjetër të dobishme që është Lista e Sugjeruar, një pikë e fortë e këtij aplikacioni filmik të dashur nga shumë përdorues. Kaq shumë shfaqje dhe filma të rinj kërkohen dhe përditësohen në menunë kryesore të aplikacionit çdo ditë.

 

Tipari i listës së sugjeruar

Cinema HD V2 – Tipari i listës së sugjeruar

Përveç kësaj, aplikacioni ju ofron gjithashtu një listë tjetër që mbështetet vetëm në mjetin e filtrimit të AI të aplikacionit për të filtruar dhe rekomandon filma dhe shfaqje të të njëjtit zhanër me atë që shikoni ose kërkoni.

Filmat dhe shfaqjet që Cinema HD rekomandon që të gjithë të vijnë me informacione të detajuara si emri, vlerësimi, origjina, data e publikimit, traileri dhe aktorët kryesorë. Nga informacioni i detajuar që ju ndihmon të kuptoni informacionin rreth filmave, programi ju bën të lehtë të zgjidhni përmbajtjen e duhur për ju dhe ta shijoni atë.

Revolucion dhe zë me cilësi të lartë

Për t'ju dhënë përvojën më të mirë, përveç ofrimit të një numri të madh shfaqjesh dhe transmetimesh filmash, Cinema HD gjithashtu ju ndihmon të shijoni përmbajtje me cilësi të lartë pa hyrë në mbeturina të vërteta.

Do të kaloni kohën e përsosur për t'u çlodhur me shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar me cilësi të plotë zgjidhjen me këtë aplikacion. Përveç kësaj, mund të përdorni veçorinë e luajtjes automatike për të parë HD or ultra HD filma në Cinema HD.

Shijoni filma dhe shfaqje televizive jashtë linje

Do të keni një përvojë më të këndshme të shikimit të filmave me veçorinë e shkarkimit jashtë linje që Cinema HD ju ofron. Me këtë veçori të dobishme, mund të shkarkoni lehtësisht filma dhe shfaqje televizive dhe të shijoni lehtësisht çdo përmbajtje tuaj të preferuar.

filma dhe shfaqje televizive - Cinema HD v2

filma dhe shfaqje televizive - Cinema HD v2

Me këtë mund të shijoni filma dhe shfaqje në celularin tuaj Android në çdo kohë dhe kudo që dëshironi Cinema HD APK aplikacioni. Shkarkoni filma dhe shfaqje televizive dhe zhytuni në episodet televizive dhe filmat pa lidhje interneti ose tarifa të të dhënave celulare në pajisjen tuaj.

Ruaj dhe rivendos

Cinema HD do t'ju kursejë shumë kohë kur përdorni aplikacionin duke rezervuar të gjitha pëlqimet, historinë, cilësimet dhe preferencat tuaja në një skedar të veçantë vetëm për ju. Për të gjetur vendndodhjen e këtij skedari, do të shkoni te Shkarko/cinema HD/ rezervë.

Ju gjithashtu mund ta eksportoni skedarin dhe ta ngarkoni atë në ndonjë nga pajisjet tuaja të reja. Për më tepër, ky aplikacion ju ofron veçori të kopjimit automatik, kështu që mund ta aktivizoni pasi të dilni nga aplikacioni në cilësimet e rezervimit dhe rivendosjes. Nga atje, rezervimi do të trajtohet pasi të mbyllni aplikacionin dhe mund të vazhdoni lehtësisht të shijoni përmbajtjen tuaj të preferuar herën tjetër.

cinemahdv2

Shkarko Cinema Hd v2 APK

La Cinema HD app do t'ju ofrojë gjithashtu shumë veçori të tjera bazë, si filtrat, një luajtës video të paracaktuar dhe aftësinë për të filtruar përmbajtje me cilësi të ulët. Do t'i gjeni këto veçori të ndryshme dhe të dobishme për t'ju dhënë një përvojë të mrekullueshme shikimi të filmave dhe shfaqjeve tuaja të preferuara.

Çfarë është e veçantë në Cinema HD Skedar APK

Nëse dëshironi të provoni një version të përmirësuar me shumë veçori të avancuara falas për një përvojë edhe më të mrekullueshme, shkarkoni Cinema HD APK në faqen tonë të internetit CinemaHDv2.Net. Me tonë Cinema HD Mod Apk, do të merrni shumë veçori të avancuara, duke përfshirë E gjithë përmbajtja është falas dhe e pakufizuar.

Numri i pakufizuar i filmave dhe shfaqjeve falas

Cinema HD APK është një version i modifikuar i Cinema HD Shfaqjet televizive që janë në dispozicion falas në faqen tonë të internetit CinemaHDv2.Net. Me këtë skedar apk, ju mund të përdorni lirisht të gjithë përmbajtjen që Cinema HD aplikacioni ofron falas.

 

Cinema hd - Shikoni filma HD falas

Cinema HD - Shikoni filma HD falas

Përveç kësaj, Cinema HD APK do t'ju ofrojë gjithashtu një sasi të pakufizuar përmbajtjeje, në mënyrë që të shijoni filmat dhe shfaqjet tuaja të preferuara pa u shqetësuar se do t'ju mbarojë përmbajtja.

Falë këtyre veçorive të avancuara të këtij aplikacioni filmash, do të kurseni shumë para dhe nuk keni nevojë të paguani kostot mujore të abonimit, thjesht zgjidhni përmbajtjen tuaj të preferuar dhe kënaquni.

Nuk kërkohet regjistrim

Nëse keni përjetuar ndonjëherë platforma të shikimit të filmave si Netflix, HBO, ose disa aplikacione të tjera transmetimi, ndoshta do të jeni të lodhur duke u regjistruar për një llogari dhe të paguani tarifa për të hyrë në filmat, shfaqjet dhe shpërblimet tuaja të preferuara. zgjojini ata.

Tani, nuk do të duhet të shqetësoheni më për këtë, Cinema HD aplikacioni do të sigurojë një mjet për të zgjedhur dhe transmetuar lirshëm filma dhe shfaqje televizive pa pasur nevojë të regjistroheni për një llogari dhe plotësisht falas.

Ju nuk keni nevojë të shqetësoheni për zbulimin e informacionit tuaj personal për të regjistruar një llogari si emri, adresa dhe emaili juaj. Me këtë veçori, ju mund të hyni lirisht dhe të argëtoheni me përmbajtjen tuaj të preferuar që ofron Kinema pa pasur nevojë të identifikoheni në llogarinë tuaj.

Nuk ka reklama

In Cinema HD APK, nuk do t'ju duhet të shqetësoheni për reklamat që duket se ndërpresin përvojën tuaj. Ky version mod i Cinema HD do të heqë të gjitha reklamat në mënyrë që të mund të transmetoni filma dhe shfaqje televizive pa probleme dhe pa ndërprerje.

Si për ta shkarkuar Cinema HD APK në Android?

Hapat e përgjithshëm për të shkarkuar Cinema HD App

Cinema hd Shkarko

Cinema hd v2 shkarkim apk

Për të shkarkuar Cinema HD APK aplikacion për të shijuar filma dhe shfaqje televizive falas, mund të ndiqni hapat e thjeshtë më poshtë:

Hapi 1: Për instaloni Cinema Apk, do t'ju duhet të lejoni pajisjen tuaj Android të instalojë këtë aplikacion nga burime të jashtme. Për të aktivizuar këtë cilësim, do t'ju duhet të shkoni te "Cilësimet" në Android, më pas të zgjidhni "Siguria" dhe më pas të aktivizoni burime të panjohura.

Hapi 2: Në ekranin e pajisjes tuaj Android, do të shkoni te CinemaHDv2.Net dhe pastaj kërko Cinema HD APK në shiritin e kërkimit.

Hapi 3: Klikoni "Shkarko Cinema HD v2 APKbutoni ” në pjesën e poshtme të artikullit

Hapi 4: Prisni për Cinema HD APK Procesi i shkarkimit të aplikacionit për disa sekonda, më pas mund ta hapni këtë apk të kinemasë për ta shijuar.

⬇︎ Shkarko Cinema HD V2 APK

Udhëzime të hollësishme për instalim Cinema HD APK

Së pari, do të shkoni te cilësimet në pajisjen tuaj Android dhe zgjidhni "Aplikacionet dhe njoftimet":

 

hapi 1 - cinemahdv2

Tjetra, zgjidhni "Lejet e Aplikacionit"

 

hapi 2 - cinemahdv2

Pastaj, ju do të shkoni në "Instaloni aplikacione të panjohura"

 

hapi 3 - cinemahdv2

Zgjedh Shfletuesi Chrome për opsionet:

 

hapi 4 - cinemahdv2

Ndez: "Lejo nga ky burim"

 

hapi 5 - cinemahdv2

Në ekranin bazë, do të shkoni te shfletuesi chrome dhe më pas do të zgjidhni Shkarkime

 

hapi 6 - cinemahdv2

Kryen procesin e Instaloni Cinema Apk Skedar

hapi 7 - cinemahdv2

Instaloj Cinema HD v2

hapi 8 - cinemahdv2

Prisni që instalimi të përfundojë

hapi 9 - cinemahdv2

hapur Cinema Hd v2

 

 

Pas përfundimit të procesit të instalimit të Cinema HD V2, tani mund të hapni shpejt skedarin e aplikacionit dhe të shijoni shumë filma dhe shfaqje televizive që Cinema Apk ofron në telefonat tuaj inteligjentë Android, pa një emulator Android.

Si për ta shkarkuar Cinema HD Aplikim në FireStick 4K, Fire TV?

Për ta shkarkuar këtë Cinema HD APK on FireStick 4K, Fire TV Stick 4K, nëse keni instaluar ndonjë skedar apk në tuaj Shkop zjarri, do të jetë më e lehtë të instaloni aplikacionin. Përndryshe, do t'ju duhet të ndiqni hapat e mëposhtëm për ta instaluar Cinema Apk në Firestick:

Hapi 1: Së pari, do të ndizni pajisjen tuaj dhe do të prisni që të shfaqet ekrani kryesor i pajisjes. Në ekranin e sistemit tuaj të kontrollit, do t'ju duhet të aktivizoni "Burime të panjohura"(Instaloni aplikacione të panjohura) te ndryshosh.

 

Cinema HD v2 - FireStick 1

Hapi 2: Tjetra, zgjidhni:TV zjarri im"Ose"pajisjet e mia"

 

Cinema HD v2 - FireStick 2

Hapi 3: Më pas, do të klikoni në: “Opsionet e zhvilluesit"

 

Cinema HD v2 - FireStick 3

Hapi 4: Ekrani do të shfaqë opsionin "Burime të panjohura” që mund ta aktivizoni ose çaktivizoni.

 

Cinema HD v2 - FireStick 4

Hapi 5: Më pas, do të kërkoni për opsionin "Downloader" në ekranin bazë dhe klikoni në "Lejoj" për të përdorur këtë aplikacion për të hapur aplikacionin e shkarkimit.

 

Cinema HD v2 - FireStick 5

Kërko Shkarkues

instaloni Shkarkuesin

instaloni Shkarkuesin

Hapi 6: Në "Aplikacioni i shkarkuesit” ekran në tuaj Fire Stick TV, do të bëni në seksionin e shfletuesit të tij dhe do të futni lidhjen: https://cinemahdv2.net/download/ për të hapur Aplikacioni Cinema Apk dhe shkarkoni këtë aplikacion të skedarëve të hapësirës falas për të shijuar filma dhe programe. Ose shkarkoni skedarin apk këtu:

⬇︎ Shkarko Cinema HD V2.4.0 APK

 

Cinema HD v2 - FireStick 6

Hapi 7: Pas përfundimit të shkarkimit të Cinema Apk në Firestickdhe Fire TV, më pas do të konfigurojë instalimin automatikisht dhe shpejt. Ju nuk duhet: mos dilni nga ekrani kryesor që procesi i instalimit të kryhet me sukses.

 

Cinema HD v2 - FireStick 7

Hapi 8: Pas përfundimit instalimi Cinema Apk në Firestick, ju mund të hapni Cinema HD Skedari Apk dhe shijoni shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar në çdo kohë, kudo që dëshironi.

Ju mund shpejt instaloj Cinema HD APK on FireStick 4K, Fire Stick TVdhe Fire TV Cube me hapa të sigurt dhe efikas për aksesin tuaj në media. Ju mund të shijoni lirisht përmbajtjen e transmetimit kur përdorni Cinema HD apk pa shkuar te faqet e transmetimit ose pa pasur nevojë të instaloni aplikacione.


Hapat për tu instaluar Cinema HD APK për PC?

Shkarkoni dhe instaloni Cinema HD APK në një kompjuter Windows 11/10/8.1/7 ose kompjuter MAC [TUTORIAL]

Do t'ju duhet një Android Emulator për këtë. Nox App Player është një emulator i ri i madh Android me shumë veçori të dobishme. Ju mund të merrni Nox App Player konfigurimi jashtë linje nga poshtë.

Për Windows:

  ⬇︎ Shkarkoni NoxApp Player për Windows

Për MAC:

  ⬇︎ Shkarkoni NoxApp Player për Mac

 • Prit që instalimi të përfundojë. Kur konfigurimi jashtë linje të ketë përfunduar shkarkimin, klikoni dy herë mbi skedarin e ekzekutueshëm për të filluar procesin e instalimit për Nox App Player.
 • Kur do nisni Nox App Player, një magjistar instalimi shfaqet në ekran me disa butona. Në dritaren e fundit, një 'Instalojbutoni ' do të jetë i dukshëm. Ju lutemi trokitni 'Instalojbutonin ' për të lejuar konfigurimin instaloni Nox App Player në kompjuterin tuaj Windows PC/MAC.
 • Pas nisjes së emulatorit, mbani në mend se mund të duhet pak kohë që të instalohet. Nox App Player do të konfigurohet shpejt në kompjuterin tuaj.
 • Pastaj, nëse nuk e keni bërë tashmë, shkarkoni APK-në e Kinemasë nga lidhja e mëposhtme.

    ⬇︎ Shkarko Cinema HD APK

 • Kur skedarët APK të kenë përfunduar shkarkimin, klikoni dy herë mbi to për të nisur Nox App Player. Zgjidhni Hap me nga menyja kërcyese që shfaqet.

cinema hd v2 per pc

 • Emulatori do të shkarkojë dhe instalojë automatikisht skedarin APK në tuaj Windows PC/MAC Kompjuter.
 • Procedura do të marrë vetëm disa minuta për të përfunduar. Pas kësaj, APK e kinemasë ikona mund të gjendet në Nox App Player ekran në shtëpi.
 • Për të nisur programin, thjesht trokitni lehtë mbi ikonën e tij.

cinema hd v2 për mac

Në Linux Mint, Ubuntu dhe Fedora, instaloni Cinema HD MOD APK.

Mund të instaloni Android APPS në Linux dhe derivatet e tij, duke përfshirë Mint, Ubuntu dhe Fedora, duke perdorur Emulator Android Shashlik or Emulator Android GenyMotion.

Hapat për të instaluar Emulatorin Android Shlashlik në Linux

Ju mund të shikoni udhëzimet e zhvilluesit për Emulatorin Android Shashlik nga këtu. Ne kemi përfshirë gjithashtu një kopje më poshtë për lehtësinë tuaj.

 • Duke përdorur komandën e mëposhtme në një vijë komande, shkarkoni mjetin Repo:

$ mkdir ~/bin

$ PATH=~/bin:$PATH

 • Më pas, shkruani komandën e mëposhtme në dritaren e komandës në ekranin tjetër që shfaqet:

$ curl https://storage.googleapis.com/git-repo-downloads/repo > ~/bin/repo

$ chmod a+x ~/bin/repo

 • Tani, ju lutemi krijoni një drejtori të re dhe filloni sinkronizimin e depove. Për lehtësinë tuaj, komandat e mëposhtme janë dhënë.

mkdir shashlik

cd shashlik

repo init -u https://github.com/shashlik/shashlik-manifest

sinkronizimi i repove

 • Në fund, shkruani komandën e mëposhtme për të përfunduar instalimin.

burim build/envsetup.sh

bërë

Si të merrni emulatorin GenyMotion Android në Linux

 • Ju mund të përdorni lidhjen e listuar më sipër për të shkarko GenyMotion Android Emulator në kompjuterin tuaj Linux.
 • Më në fund, shkarkoni dhe instaloni GenyMotion në PC-në tuaj Linux. Ju mund të merrni më shumë informacion mbi këtë proces nga Linku më sipër.

instaloni Cinema HD aplikacion në një kompjuter Linux duke përdorur Emulatorin Android Shashlik/GenyMotion

Përdorni Emulatorin Shashlik Android

 • Shkarkoni dhe instaloni emulatorin Android nga  http://www.shashlik.com/ -> Në tuajën PC Linux, shkarkoni dhe hapni Shash.

cinema hd v2 për linux

 • Shkarko Cinema HD APK-ja e fundit skedar në pajisjen tuaj. Ne kemi dhënë një lidhje me të më poshtë, si një lehtësi për ju.

⬇︎ Shkarko Cinema HD APK

Tërhiqni dhe lëshoni Cinema HD MOD APK skedari në ndërfaqen e Emulatorit Shashlik.

 • Hapi tjetër do të jetë ekzekutimi i instaluesit.
 • Pas instalimit, mund të filloni të përdorni Cinema HD në sistemin tuaj Linux.

 

cinema hd v2 në linux

Duke përdorur emulatorin Genymotion Android

 • Ju lutemi hapni Emulator Android GenyMotion.

 

cinema hd linux

 • Tërhiqni dhe lëshoni Cinema HD MOD APK pa reklama skedarin që keni shkarkuar nga faqja e mëparshme në ndërfaqen e GenyMotion.
 • Tani do të fillojë instalimi.
 • Pas përfundimit të instalimit, mund të përdorni Cinema HD APK për të transmetuar filmat dhe shfaqjet tuaja të preferuara televizive falas.

cinema hd falas për linux


Si të merrni Cinema HD për të punuar në Android TV Box dhe Smart TV?

Tani mund të shikoni filmat dhe serialet tuaja të preferuara në pajisjen tuaj Android. Me Cinema APK, mund të shijoni falas të gjithë filmat, shfaqjet televizive dhe seritë tuaja të preferuara. Tani mund të shikoni sa më shumë që dëshironi falë këtij softueri të mrekullueshëm, i cili vjen me aftësi të shkëlqyera dhe është plotësisht falas.

Cinema HD APK ka një numër të madh kanalesh televizive për t'ju ofruar me definicion të lartë, dhe për shkak se ky aplikacion është aq i mrekullueshëm sa që ka të ngjarë t'ju mbajë të mbërthyer me pajisjen tuaj Android për gjithë kohën.

karakteristika Cinema HD në Smart TV

Megjithëse aplikacioni nuk është ende i disponueshëm në Google Play, ai mund të instalohet në pajisjen tuaj duke përdorur burime të palëve të treta. Aplikacioni është plotësisht falas dhe përmban shumë materiale për t'u shijuar.

Aplikacioni përfshin disa karakteristika dhe veçori të jashtëzakonshme, disa prej të cilave janë si më poshtë.

 • Nuk ka kosto të fshehura që lidhen me këtë shërbim.
 • Cilësia e lartë e përmbajtjes së aplikacionit shton tërheqjen e tij.
 • Programi është jashtëzakonisht i sigurt dhe i besueshëm.
 • Ka një pamje të mrekullueshme që e bën të duket shumë më tërheqëse.
 • Ka një mori stacionesh televizive dhe materiale të tjera të aksesueshme, gjë që është fantastike.

Instaloj Cinema HD V2 në Smart TV [LG, VU, OnePlus, Samsung, MI, Phillips]

Metoda 1: Përdorimi i metodës Pen Drive

1; Ju mund ta përdorni këtë softuer në tuaj TV inteligjent, Të tilla si Samsung Smart TV, LG Smart TV, Sony, Dhe të tjerët.

2; Para së gjithash, aktivizoni menynë e cilësimeve të televizorit tuaj inteligjent.

3; Cakto Lejo nga Burime të panjohura për On.

 

Aktivizo burime të panjohura - Cinema HD v2

4; Gjej "ES dokumentit Explorer"Në Luajnë Store dhe shkarkojeni atë në pajisjen tuaj.

 

ES File Explorer - Cinema HD v2

5; Hapni aplikacionin dhe prekni ADD.

 

Shto - ES File Explorer - Cinema HD v2

6; Pas kësaj, klikoni dy herë mbi skedarin dhe instalojeni në pajisjen tuaj Android duke klikuar mbi bookmark. -> Klikoni në faqeshënuesit për të hyrë dhe instaloj a Aplikacioni APK i kinemasë nga https://cinemahdv2.net/.

⬇︎ Shkarko Cinema HD V2 APK

7; Mund ta instaloni programin nga skedarët e shkarkuar dhe më pas të filloni ta përdorni.

Metoda 2: Përdorimi i shfletuesit Puffin

Ti mund install Cinema HD APK dosje në tuaj Smart TV përdorim Shfletuesi Puffin. Shfletuesi puffin është një shfletues i ri që përdoret kryesisht në televizorët inteligjentë për të shkarkuar aplikacione. Më lejoni t'ju tregoj se si të shkarkoni dhe instaloni Cinema HD APK me shfletuesin puffin.

 • Hapni televizorin inteligjent Luajnë Store instaloni shfletuesin Puffin.
 • Në televizorin tuaj inteligjent, hapni Luajnë Store dhe instaloni Shfletuesi Puffin.
 • hapur la Shfletuesi i internetit Puffin në tuaj Smart TV (kërkon lidhje me internetin).

 

shfletuesi puffin

 • Shkarko Cinema HD APK nga lidhja më poshtë duke përdorur Shfletuesi Puffin. Skedari APK do të ruhet në dosjen tuaj Shkarkime pas shkarkimit.
 • Prekni skedarin APK pasi ta keni shkarkuar në kompjuterin tuaj. Më pas, shkoni te dosja e shkarkimeve dhe klikoni dy herë mbi skedarin APK. Të Burime të panjohura opsioni do të aktivizohet.
 • Nëse ju dëshironi të instaloj një skedar APK në televizorin tuaj inteligjent, fillimisht duhet ta aktivizoni Burime të panjohura opsion.
 • Pas aktivizimit të Burime të panjohura opsioni, përdorni butonin Enter të telekomandës për të hapur skedarin APK të shkarkuar.
 • La Cinema HD APK do të instalohet në tuaj Smart TV pasi të prekni butonin e instalimit në kërkesë.
 • La Cinema HD app tani është instaluar; ju mund ta përdorni atë duke shkuar te Apps në tuaj Smart TV.

Përpara se të shkarkoni dhe instaloni Cinema HD APK, sigurohuni që televizori juaj inteligjent të ketë hapësirë ​​të mjaftueshme.

Si të përdorni Trakt TV në Cinema HD v2 në një televizor inteligjent

Trakt TV është një shtesë inteligjente televizive që regjistron të gjitha historitë tuaja të shikimit. Shtesa Trakt TV do të mbajë gjurmët e gjithçkaje që shihni në televizorin tuaj inteligjent. Ju mund të shikoni përsëri në shfaqjet e mëparshme që keni parë në televizorin tuaj inteligjent. Këtu janë procedurat për përfshirjen e shtesës Trakt TV në Cinema HD app.

 • Pasi të keni instaluar Cinema HD app, shkoni në opsioni i menusë dhe përzgjidhni Cilësimet.

 

cilësimet e debridit

 • Prekni Llogaritë opsion në Cilësimet menu.

 

llogari

 • Në menynë e llogarive, zgjidhni Hyni në Trakt TV si opsioni i tretë. Instaloni shtesën duke zgjedhur opsionin.
 • Tani do t'ju duhet të futni tuajin Trakt TV kredencialet në kutinë e hyrjes. Në fushat e emrit të përdoruesit dhe fjalëkalimit, shkruani emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin. Më pas shtypni "Hyni"Button.

 

hyni në trakt

 • Shtesa Trakt tani ju lejon të mbani gjurmët e çdo episodi shikimi.

Shkarko Cinema HD V2 APK Për Android TV Box

Ndiqni të njëjtat procedura si më parë, por këtë herë shkoni tek ju Kutia e Android TVcilësimet e sigurisë dhe aktivizoni Burime të panjohura.

 

Aktivizo burime të panjohura-cinema hd v2

 • Menjëherë pas kësaj, mund të përdorni lidhjen e dhënë për të marrë skedarin APK të aplikacionit.
 • Prisni derisa shkarkimi të përfundojë dhe hapni skedarin.
 • Kërkoni aplikacionin në Android TV Box pasi të ketë përfunduar instalimi.
 • Tani mund ta nisni dhe përdorni programin nga ky ekran.

 

Kinema APK Filma dhe shfaqje televizive në Android Box dhe Smart TV

Instaloj Cinema HD V2 APK në Roku Stick

Përpara se të filloni instalimin, sigurohuni që smartphone juaj Android dhe vit pajisja është e lidhur me të njëjtin rrjet WiFi. Ju nuk keni nevojë të rrënjosni telefonin tuaj Android për këtë.

Ju mund të shkarkoni APK e kinemasë Skedari në smartphone tuaj Android nga këtu.

Shkarko CINEMA HD v2 APK nga lidhja e mëposhtme:

⬇︎ CINEMA HD V2 APK

Hapi 1: Në pajisjen tuaj Android, shkarkoni dhe instaloni aplikacionin Local Cast.

 • Për të filluar, duhet të shkarkoni dhe instaloni një program të palës së tretë të njohur si 'Cast lokale' nga Google Luaj Store.
 • hapur la Aplikacioni Local Cast. Ekrani kryesor i aplikacionit do të ketë një ikonë të verdhë të Casting. Zgjidhni një duke trokitur mbi të dhe do të çoheni te një listë e pajisjeve që mund të transmetohen.
 • Do të ketë një zgjedhje për të ndryshuar skanimin aktiv. Përdorni këtë metodë për të aktivizuar 'Opsionet e zbulimit' në Roku.

 

Instaloj Cinema HD në Roku

Hapi 2: Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin Local Cast Receiver në pajisjen tuaj Roku.

 • Për të filluar, lidhni Shkop Roku në televizorin tuaj inteligjent dhe sigurohuni që të keni një lidhje të qëndrueshme interneti në shtëpinë tuaj.
 • Hapni Dyqanin Roku në televizorin tuaj.
 • Në këndin e poshtëm djathtas, do të shihni një opsion kërkimi; këtu mund të kërkoni Marrësi lokal i derdhjes.
 • Pasi të jetë instaluar gjithçka, kthehuni në faqen kryesore të menysë së pajisjes suaj.

Hapi 3: Lidhni pajisjen tuaj Android ose Apple dhe Roku Stick

 • Instaloni më të fundit cinema HD dhënë në lidhjen e mëparshme dhe niseni atë.
 • Tani ju duhet të zgjidhni një film ose shfaqje televizive për të parë.
 • Do t'ju jepen lidhje unike për të hyrë në filmin ose programin që keni zgjedhur.

 

Ekrani fillestar i kinemasë apk

 • Fillimisht duhet të shtypni dhe mbani çdo lidhje që shfaqet, më pas zgjidhni opsionin Open with All Cast.
 • Kjo është gjithçka që ka për të! Tani filmi/seriali juaj i preferuar televiziv mund të shikohet në Roku. Nuk do të pengoheni të merrni telefonata ose të dërgoni mesazhe gjatë transmetimit në telefonin tuaj inteligjent Android.

 

shkarkoni dhe instaloni Cinema APK në Roku

instaloj Cinema HD APK në Roku, ndiqni këto pesë hapa të thjeshtë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni përmes faqe kontaktoni.

Instaloj Cinema HD v2 për Google TV 4K në Chromecast

Adhuruesit e Android do të jenë të lumtur të mësojnë se e reja Google TV 4K me Chromecast mbështet aplikacionet dhe lojërat Android. Kjo nënkupton që mund të instaloni APK Android të palëve të treta në Google TV 4K më të fundit gjithashtu me Chromecast. Le të shohim se si ta instalojmë Cinema HD APK në Google TV 4K përdorim Chromecast në këtë artikull.

Për të instaluar Cinema HD APK pa reklama on Google TV 4K, duhet të kryeni një sërë veprimesh. Këtu është një përmbledhje e shkurtër për lehtësinë tuaj.

Aktivizo opsionet e zhvilluesit (Pjesa 1)

Ndiqni hapat e mëposhtëm për të lidhur pajisjen tuaj Google TV me televizorin tuaj inteligjent.

 • Prekni butonin e menysë së profilit në këndin e sipërm djathtas të ekranit të Google TV.
 • Cilësimet, ikona e ingranazhit Prekni Zgjidhni një Lëvizje të Sistemit poshtë dhe zgjidhni On Android TV OS Build 7 herë duke përdorur butonin e rrumbullakët qendror të telekomandës së Google TV, ju lutemi zgjidhni Rreth Nesh.
 • Ju lutemi trokitni mbi Ndërtimi i sistemit operativ Android TV 7 herë duke përdorur butonin e rrumbullakët qendror të telekomandës së Google TV nën Rreth.

Opsionet e zhvilluesit të google tv

 • Do të shihni një njoftim që lexon "Ju jeni një Zhvillues.” Ju do të jeni në gjendje të shkarkoni aplikacione të palëve të treta Google 4K.

instaloni Cinema HD APK për Google TV 4K (Pjesa 2)

 • Ju lutemi, shkoni te opsioni "Aplikacionet" nga menyja horizontale në ekranin bazë të Google TV.
 • Më pas, nën Kategoritë e aplikacioneve, zgjidhni Kërko për aplikacione.
 • Instaloj Downloader në Google TV tuaj duke futur Downloader në shiritin e kërkimit.

 

shkarkues në google tv

 • hapur la App për shkarkues pasi të ketë përfunduar instalimi.
 • Ju lutem hapeni Politika > Siguria dhe kufizimet në tuaj Cilësimet e profilit.
 • Te lutem kontrollo Burime të panjohura është aktivizuar nën opsionin Burime të panjohura.

 

burime të panjohura në google tv për cinema hd APK

 • Pas kësaj, hapni aplikacionin Shkarkues nga ekrani kryesor nën seksionin "Aplikacionet tuaja".
 • Lejo qasjen duke trokitur te Lejo.
 • Futni URL-në e mëposhtme në fushën e URL-së së aplikacionit Shkarkues për ta shkarkuar Cinema HD APK-ja më e fundit për Google TV.
 • Kur të keni mbaruar shkarkimin e APK-së, do të shfaqen udhëzime të thjeshta instalimi në ekran. për të instaloj Cinema HD në Google TV, ndiqni të njëjtat hapa.

 

APK kinemaje në televizorin android

Kjo është gjithçka që ka për të! Mund të instaloni çdo aplikacion Android të palëve të treta Google TV 4K me Chromecast duke ndjekur udhëzimet e mësipërme.

Si të përditësoni aplikacionin e kinemasë në Google TV me një Chromecast

Procesi i përditësimit Cinema HD në Google TV në versionin më të fundit është i drejtpërdrejtë. Ne kemi përshkruar gjithçka më poshtë për ju.

 • Shkoni tek Aplikacionet tuaja > Cinema HD.
 • Zgjidhni dhe mbani listën e aplikacionit.
 • Do të shfaqet një ekran që ju kërkon të zgjidhni Shikoni detajet.

 

heq cinema hd nga google tv chromecast

 • Azhurnoni ose Uninstall janë dy zgjedhjet.

uninstall cinema hd në chromecast me google tv

 • Hapur Google TV aplikacionin në distancë në sistemin tuaj Android dhe shkoni te Cilësimet, më pas zgjidhni Aplikacionet. Zgjidhni Cinema HD MOD APK për ta hequr atë nga e juaja

 

përditësuar kinema apk google tv

Ju lutemi mbani parasysh se nuk do të merrni përditësime automatike për aplikacionin pasi ai nuk është nga "Dyqani i Google Play". Për të marrë versionin më të fundit, thjesht çinstaloni dhe riinstaloni aplikacionin.

Si të azhurnohet Cinema HD APK me versionin më të fundit?

Për t'ju sjellë përvojën e shikimit të filmave dhe shfaqjeve televizive në sasi të pakufizuar, zhvilluesit e përmbajtjes së Cinema HD APK do të përditësojë dhe lëshojë vazhdimisht versione të reja me veçori shtesë, versione të rregulluara të gabimeve dhe shumë të tjera.

Nëse dëshironi të përditësoni në versionin më të fundit të aplikacionit, mund të ndiqni hapat e thjeshtë më poshtë:

Kur merrni një mesazh të përditësimit automatik sa herë që disponohet një version i ri, mund të klikoni mbi Instaloj në dritaren e përditësimit dhe filloni të instaloni versionin e ri.

 

Cinema-HD-Android-Përditësim

Ju gjithashtu mund të kontrolloni versionet e reja të përditësuara të aplikacionit nga MenyjakomunikojOfrohet përditësim i ri dhe filloni të përditësoni versionin e ri për ta shijuar.

Si të përdorni Cinema HD APK?

Pas përfundimit të instalimit të Kinema Apk, aplikacionin do ta gjeni shumë të thjeshtë për t'u përdorur sepse nuk kërkon ndonjë njohuri teknike. Mund ta hapni shpejt këtë aplikacion nga ekrani kryesor për të filluar të shijoni përmbajtjen e transmetimit.

Kur hapni Kinema Apk për herë të parë, do të shihni informacionin bazë të aplikacionit. Dhe do të prekni "vazhdoj" për të vazhduar përdorimin e këtij aplikacioni, ose mund të prekni "afër” nëse doni të ndaloni.

Kinema-HD-Android

Kur vazhdoni të përdorni Cinema Apk, do t'ju shfaqet ndërfaqja e përdoruesit, e cila do të shfaqë shfaqjet televizive nga luajtësi i parazgjedhur i videos. Për të zgjedhur transmetimin e filmave falas, shkoni te Menyja dhe përzgjidhni kinema nga drop-down menu.

Në katalogun e përmbajtjes që ofron ky Cinema Apk, do të gjeni një koleksion filmash dhe shfaqjesh televizive të njohura të Hollivudit dhe mund të zgjidhni çdo përmbajtje të preferuar për t'u shijuar duke e zgjedhur atë nga faqja kryesore ose duke e kërkuar duke përdorur kutinë e kërkimit.

 

Si-të-Install-Cinema-HD

Pasi të zgjidhni përmbajtjen tuaj të preferuar, do t'ju duhet të prekni "Shikojnë” butoni dhe filloni të zhyteni në shfaqje dhe filma tërheqës. Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga mbi 20 gjuhë të ndryshme të mbështetura nga Cinema APK. Si rezultat, ju mund të shikoni përmbajtje të njohura nga vende ku nuk jeni të njohur me gjuhën lokale.

Cinema HD v2

Nëse nuk jeni të kënaqur me cilësimin e paracaktuar të kësaj Kinema Apk, mund ta çinstaloni dhe riinstaloni aplikacionin. Ju mund të përdorni Debrid i vërtetë gjeneratori i lidhjeve për të parandaluar ruajtjen e memories. Debrid i vërtetë do t'ju ofrojë shumë lidhje me cilësi të lartë nga serverët që reduktojnë ruajtjen në memorie dhe ju mund të shijoni lidhje filmash dhe shfaqjesh me cilësi të lartë. Pra, futuni shpejt në mbeturinat e vërteta në cilësimet e llogarisë tuaj dhe merrni këto lidhje menjëherë.

FAQs rreth Cinema HD V2

Po. Ky apk i kinemasë do t'ju lejojë të shkarkoni çdo film dhe ta shfaqni atë në pajisjen tuaj, në mënyrë që të shijoni lehtësisht filmat dhe shfaqjet televizive të shkarkuara edhe nëse nuk keni lidhje interneti ose të dhëna celulare.
Jo, nuk keni nevojë të rrënjosni pajisjen tuaj fillimisht dhe thjesht duhet të aktivizoni një burim të panjohur për të shkarkuar apk-in e kinemasë.
Po. Cinema HD ju ofron filma dhe seri televizive falas me titra të disponueshme në bibliotekën e këtij aplikacioni filmash. Sidoqoftë, ky aplikacion Kinema apk ju lejon gjithashtu të shtoni titrat me dorë. Për ta bërë këtë, mund të klikoni në cilësimet në luajtësin e mediave dhe më pas të zgjidhni skedarin e titrave (.srt) nga ruajtja lokale dhe të shijoni përmbajtjen menjëherë.
Jo. Mund të përdorni lirisht këtë aplikacion pa pasur nevojë të regjistroheni për një llogari. Gjithashtu, kjo Kinema Apk është e ligjshme në faqen tonë të internetit cinemahdv2.net ofrohet falas, kështu që ju mund të zhyteni në përmbajtjen e preferuar që ky aplikacion ofron pa u shqetësuar për asgjë.
Cinema HD APK në faqen tonë të internetit cinemahdv2.net është kontrolluar dhe testuar përmes mjeteve anti-malware. Ne e kemi testuar aplikacionin dhe nuk kemi zbuluar ndonjë keqdashje, kështu që ju mund të jeni 100% të sigurt për sigurinë e këtij aplikacioni dhe të shijoni përmbajtjen që ai ofron.
Nëse hasni një problem gjatë përpjekjes për të luajtur lidhjen e transmetimit, kjo tregon se lidhja është e ndërprerë. Duhet të prisni derisa lidhja të riparohet.
Nuk është e paligjshme shkarkimi dhe instalimi i Cinema HD aplikacion në telefonin tuaj, por transmetimi i materialit me të drejtë autori është shkelje. Pra, mos transmetoni asgjë tjetër përveç përmbajtjes së autorizuar.
Mund të instaloni Cinema në Firestick/Fire TV, FireStick Lite, Android TV Boxes, pajisje celulare Android dhe më shumë.
Po, Cinema HD Aplikacioni është tani opsioni më i mirë për të parë filma dhe shfaqje televizive falas.
Ky nuk duhet të jetë problem në epokën e Google Chrome, Amazon Firestick dhe teknologjive të ngjashme.
Ekzistojnë televizorë inteligjentë Samsung, televizorë inteligjentë LG, televizorë inteligjentë Panasonic, televizorë Sony, televizorë Sony Bravia, televizorë Mi, televizorë inteligjentë cloudwalker, televizorë inteligjentë TCL, televizorë inteligjentë Kodak dhe shumë marka të tjera.
Po! Cinema HD APK gjithashtu mund të shkarkohet dhe instalohet në një Firestick ose Fire TV. Ju gjithashtu mund të instaloni Cinema HD në Android TV, Android Box, Nvidia Shield, PS 4 dhe Xbox One.
Sidoqoftë, ne rekomandojmë përdorimin e një shërbimi kompetent VPN kur shikoni Cinema HD.
Po! Ju mund të përdorni procedurat e përshkruara në këtë artikull për të instaluar Cinema HD në një PC/Laptop me Windows.
Po! Cinema HD v2 mbështet Chromecast.

përfundim

Cinema HD APK është një nga shumë aplikacione Android që ju ofrojnë shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar. Ky aplikacion dallohet në atë që u ofron përdoruesve të Android një aplikacion të njohur Kinema dhe Filma HD me mijëra filma dhe seri televizive. Ju mund të kënaqni pasionin tuaj të filmit me këtë aplikacion, prandaj shkarkoni shpejt versionin më të fundit në Android, Firestick dhe PC në faqen tonë të internetit për ta shijuar atë tani.